Kadra szkoleniowa

W ramach organizowanych przez nas wydarzeń współpracowali z nami (w kolejności alfabetycznej):

dr n. hum. Monika Bąk-Sosnowska - doktor psychologii i psycholog kliniczny. Specjalizuje się w psychologicznych aspektach zaburzeń jedzenia. Strona internetowa. W naszym Centrum wykładała na:

Justyna Bolek -  instruktorka fitness, instruktorka tańca oraz choreograf taneczny, tancerka z wieloletnim stażem

Katarzyna Bulińska – fizjoterapeutka, instruktorka Nordic Walking i ćwiczeń siłowych dla osób niepełnosprawnych, instruktorka ESPAR 50+

Anna Demianiuk - autorka programu Rowing For Amateurs 

Katarzyna Dusza - Instruktorka fitness z wieloletnim doświadczeniem,trener personalny. Uczestniczka wielu konwencji, warsztatów, szkoleń i targów, z których nieustannie czerpie inspiracje. Prezenterka fitness na ogólnopolskich maratonach. Realizatorka projektu "Kobieta w biegu". Na co dzień współpracuje z profesjonalnymi klubami sportowymi, dietetykami i fizjoterapeutami. Aktualnie koordynator fitness, trener i szkoleniowiec. Branża health&fitness to jej pasja i życiowa droga, którą pragnie dzielić się z innymi. W naszym Centrum prowadzi:

dr Jolanta Ignaszewska-Kühbauch - doktor nauk o kulturze fizycznej mgr rehabilitacji ruchowej, specjalista rehabilitacji, korekcji wad postawy i promocji zdrowia, międzynarodowy prezenter, wykładowca i szkoleniowiec fitness, wellness i best aging. Redaktor Naczelna i ekspert platformy internetowej zdrowego stylu życia www.fit.pl. W naszym Centrum wykładała na:

Łukasz Jaśkiewicz - dietetyk sportowy i aktywny sportowiec, współpracuje z zawodnikami wielu dyscyplin sportowych. Prowadzi poradnię dietetyki sportowej oraz szkolenia z tego zakresu. Strona internetowa. W naszym Centrum wykłada na: 

Magda Konstańczak – absolwentka AWF w Poznaniu, trener personalny, masażystka, instruktorka programów Les Mills, prezenterka na międzynarodowych konwencjach fitness

dr n. med. Katarzyna Krekora-Wollny - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, Wydział nauko o zdrowiu, adiunkt w Zakładzie Profilaktyki Chorób Przewodu Pokarmowego, autorka pracy "Przyczyny nieefektywnej kuracji odchudzającej na przykładzie pacjentek uczestniczących w programie odchudzającym w klubie fitness". W naszym Centrum wykładała na:

dr hab. n. med. Ernest Kuchar - specjalista medycyny sportowej, pediatrii i chorób zakaźnych.  Członek krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych (FIMS - International Organisation of Sports Medicine oraz ESPID - European Society for Paediatrc Infectious Diseases). Lekarzem w Poradni Medycyny Sportowej. Konsultant portalu pogromcymitowmedycznych.pl. Strona internetowa. W naszym Centrum wykładał na:

  • Kurs pt. "Medycyna sportowa dla trenerów personalnych."

Patrick Meinart - (http://www.release-fitness.com/) - od 15 lat w branży związanej z aktywnością fizyczną. Od 10 lat pracuje jako trener personalny oraz szkoleniowiec, specjalizuje się w treningu sportowców borykających się z bólem. W naszym centrum prowadzi:

Łukasz Oleksy - wykładowca Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Właściciel firmy Zen Machines. Prowadzi szkolenia m.in. z zakresu treningu funkcjonalnego, Kettlebells, obiektywnej diagnostyki narządu ruchu. Autor wielu publikacji w renomowanych czasopismach. Strona internetowa. W naszym Centrum wykłada na:

dr hab. Lucyna Ostrowska - lekarz chorób wewnętrznych, specjalista dietetyki klinicznej. Prowadzi Gabinet Leczenia Otyłości, opiekun grupy wsparcia Klubu Kwadransowych Grubasów w Białymstoku. Autorka licznych publikacji naukowych i popularno-naukowych z zakresu dietetyki i leczenia otyłości. Prowadzi wykłady z tego zakresu dla studentów medycyny i dietetyki oraz lekarzy rodzinnych i innych specjalności. Strona internetowa. W naszym Centrum wykładała na:

Paweł Ośmiałowski - Wicemistrz Świata w trójboju siłowym. W naszym Centrum wykłada na:

Łukasz Piwkowski – absolwent AWF we Wrocławiu, trener HESTreZ Pro, trener CrossFit Level 1, trener Athletes Performance

Aleksandra Pogorzelska - Champion Consulting, psycholog pracujący w sporcie i biznesie. Trener II klasy pływania. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w triatlonie i duathlonie. Ukończyła 2 zawody IRONMAN. Wykładowca w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie i Sopocie. Menedżer studiów podyplomowych: Psychologia Sportu Pozytywnego na WZ w Sopocie. Autorka innowacyjnych programów rozwoju osobistego.Coach Leadership Management International. Strona internetowa. W naszym Centrum wykłada na:

Małgorzata Refcio - absolwentka AWF we Wrocławiu, trenerka kulturystyki II stopnia, instruktorka aerobiku, samoobrony i sportów siłowych, wykładowca Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie

dr Katarzyna Sempolska – autorka programu Aktywne 9 miesięcy oraz Klub aktywnej mamy, pracownik Wydziału Nauk o Zdrowiu Wyższej Szkoły Infrastruktury i Zarządzania w Warszawie

dr Łukasz Smołka - trener przygotowania motorycznego, trener pływania kl. II, fizjolog

Tadeusz Sowiński - dietetyk, szkoleniowiec, autor wielu artykułów z dziedziny ditetyki sportowej. 

prof. nadzwycz. dr hab. Tadeusz Stefaniak - dziekan Wydziału Nauk o Sporcie AWF Wrocław, trener I klasy w boksie, trener klasy mistrzowskiej w kulturystyce, członek International Association of Sport Kinetics oraz Polskiego Towarzystwa Naukowego Kultury Fizycznej. Konsultant ds. kultury fizycznej w miesięczniku Men’s Health. W naszym Centrum wykłada na:

prof. dr hab Barbara Zahorska-Markiewicz - leczeniem i badaniami naukowymi otyłości zajmuje się od wielu lat. Jest współautorką europejskich wytycznych leczenia otyłości, należy do grupy europejskich ekspertów certyfikacji specjalistów leczenia otyłości. Założyła i przez wiele lat była Prezesem Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością. Jest autorką wielu poradników dla lekarzy i pacjentów o leczeniu otyłości. W naszym Centrum wykładała na:

dr Joanna Zapolska - wykładowca w Zakładzie Dietetyki i Żywienia Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, manager i trener personalny. Była Redaktor Naczelna miesięcznika "Kulturystyka i Fitness - Sport dla wszystkich", prowadziła programy telewizyjne o tematyce fitness oraz udzielała porad związanych z ćwiczeniami fitness. Kształci również instruktorów rekreacji ruchowej ze specjalnością kulturystyka i fitness. Kilkukrotna Mistrzyni Polski w Gimnastyce Sportowej i Fitness, Wicemistrzyni Świata oraz brązowa medalistka Mistrzostw Europy w Fitness. Strona internetowa. W naszym Centrum wykładała na:

Arkadiusz Znojek - trener kadry narodowej trójboju siłowego. W naszym Centrum wykłada na:

Najbliższe kursy

 

Partnerzy:

fiteria    logo pztp 2 tr nat

FitessInfo 40 logo

blackroll biernat logo CMYK v2 white

images