507 920 092   739 08 48 59

Szkolenie

programowaniE treningu siłowego II

13-14 pAździernika 2018 (9.00-17.00)

Wrocław

Sebastian Gęsior

Szkolenie

programowaniE treningu siłowego II

Termin

13-14 października 2018 (9.00-17.00)

Miejsce

Wrocław

Prowadzący

Sebastian Gęsior

Tematyka

kettlebel, sztanga, metody treningowe, programowanie treningowe, trening siłowy

Cena

900 zł (zaliczka 200 zł płatna po przesłaniu formularza zgłoszeniowego).

Dla grup min. 3-osobowych niższa cena, aby zgłosić grupę, prosimy o kontakt na adres: szkolenia@kondycja.edu.pl.

Opis

Zapraszamy na autorskie szkolenie przygotowane przez Sebastiana Gęsiora, trenera z wieloletnim doświadczeniem w treningu siłowym, opiekuna kilkunastu zawodników w Polsce (również na stopniu międzynarodowym). Szkolenie przeznaczone jest dla średnio- i zaawansowanych adeptów treningu siłowego, dla których programowanie treningów i periodyzacja stanowią trzon pracy w pracy swojej i podopiecznych.

Program

Metodyka sowieckiego planowania treningu siłowego (tu w szczególności trójboju) opiera się na organizowaniu jednostek treningowych, ich intensywności, objętości i zróżnicowania tak, aby skupić się na długoterminowych i bezpiecznych efektach pracy z ciężarami. Specyfika treningu umożliwia osiągnięcie wysokiej specjalizacji w technice na każdym poziomie intensywności. Pozornie proste szablony planów treningowych wymagają jednak zrozumienia mechaniki ćwiczeń oraz umiejętnego wykorzystania wariacji podstawowych bojów.

Sowieckie metody mogą stanowić świetną alternatywę zwłaszcza dla tych atletów, którzy cenią sobie względną świeżość po treningu, stawiając na stały progres minimalizujący ryzyko kontuzji.

Podstawowe zagadnienia omawiane na szkoleniu:

  • Teoria treningu siłowego – skrót
  • Terminologia
  • Budowanie planu – podstawy
  • Różnicowanie treningów wg stopnia zaawansowania
  • Dobieranie wariacji bojów i ćwiczeń akcesoryjnych
  • Ćwiczenia praktyczne

Prowadzący

Sebastian Gęsior

Trener z wieloletnim doświadczeniem w treningu siłowym, StrongFirst Girya II, StrongFirst Lifter, StrongFirst Bodyweight, Programowanie Plan Strong, jeden z dwóch w Polsce CKB Top Team Instructor, autor tekstów dla magazynu popularno – naukowego Body Challenge, właściciel Klubu IRONia w Bielsku- Białej w tym opiekun kilkunastu zawodników w Polsce, również na stopniu międzynarodowym.

Lokalizacja

Wrocław

Formularz zapisu

Dane do faktury (jeśli inne niż dane osobowe):

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych teraz i w przyszłości przez firmę Kami z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Kasztanowej 3a.


* Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres email.
Informacje dotyczyć będą oferty firmy Kami. Można z nich zrezygnować w każdym czasie.

• Administratorem danych osobowych jest firma Mar Mał z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Powstańców Śląskich 52B/4 • Dane osobowe przetwarzane są w celach niezbędnych do realizacji umowy świadczenia usług szkoleniowych, a w razie wyrażenia zgody również w celach marketingowych. • Dane przetwarzane są na podstawie art. 6. 1. b) RODO – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy. • Dane osobowe niezbędne do wystawienia faktury ujawniane mogą być firmie realizującej obsługę księgową. • Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat licząc od końca roku kalendarzowego, w którym upłynął termin płatności podatku w związku z wystawieniem ostatniej faktury dla danego klienta. • Każdy ma prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także przenoszenia danych. W celu realizacji tego prawa należy wysłać żądanie na adres: szkolenia@kondycja.edu.pl • Każdy ma prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. • Każdy ma prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. • Podanie danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy. Niepodanie danych osobowych uniemożliwia udział w szkoleniu.

Zamknij Menu