739 08 48 60   739 08 48 59

Szkolenie

Barbells I - fundamenty

3-4 lutego 2018 (9.00-17.00)

Wrocław

Sebastian Gęsior

Szkolenie

Barbells I - fundamenty

Termin

3-4 lutego 2018 (9.00-17.00)

Miejsce

Wrocław

Prowadzący

Sebastian Gęsior

Tematyka

sztanga, metody treningowe, trening siłowy, przysiad, martwy ciąg, wyciskanie na ławce

Cena

  • 1199 zł (w tym zaliczka 400 zł płatna przy zgłoszeniu)
  • dla grup min. 3-osobowych niższa cena – prosimy o kontakt na szkolenia@kondycja.edu.pl

Opis

Już po raz drugi mamy przyjemność zaprosić Was na dwudniowe warsztaty szkoleniowe oparte między innymi o metodykę StrongFirst.

Program

Warsztaty, poparte wiedzą z pogranicza anatomii i biomechaniki oraz wzbogacone technicznymi niuansami pracy na sztandze, poprowadzone zostaną przez jednego z najstarszych stażem i doświadczeniem instruktora StrongFirst w Polsce (SFG2, SFB oraz SFL) oraz właściciela Klubu IRONia w Bielsku-Białej Sebastian Gęsior.

„Myśląc o sztangach jako pierwsze przychodzą na myśl przysiady, martwe ciągi oraz wyciskanie leżąc. Nasze warsztaty jednak NIE SĄ szkoleniem z trójboju – o ile opieramy się o zasady głównych ćwiczeń ciężkiej atletyki określone regulaminem IPF, o tyle najistotniejszym aspektem jest bezpieczeństwo i skuteczna nauka technik ćwiczeń podstawowych i uzupełniających ze sztangą – w sumie 8-10 technik – co niekiedy rozmija się z wyczynowym sportem. Podstawowym zadaniem będzie dostosowanie procesu nauczania trudnych, sportowych technik ze sztangą, aby pasował on zarówno dla zawodowców, amatorów jak i ludzi po przebytych kontuzjach”.

Czego można spodziewać się na tym warsztacie?

Omawiane techniki: Front Squat, Zercher Squat, Back Squat, Military Press, Bench Press, Sumo Deadlift, Deadlift, Romanian Deadlift.

Wiele czasu poświęcimy na budowanie idealnego set-up’u i praktykę danych technik siłowych.

W czasie szkolenia asystować będzie Zuzanna Sobczak, fizjoterapeuta, terapeuta manualny IFOMPT, SFG1, FMSII.

Prowadzący

Sebastian Gęsior

Trener z wieloletnim doświadczeniem w treningu siłowym, StrongFirst Girya II, StrongFirst Lifter, StrongFirst Bodyweight, Programowanie Plan Strong, jeden z dwóch w Polsce CKB Top Team Instructor, autor tekstów dla magazynu popularno – naukowego Body Challenge, właściciel Klubu IRONia w Bielsku- Białej w tym opiekun kilkunastu zawodników w Polsce, również na stopniu międzynarodowym.

Lokalizacja

Hardy CrossFit, al. Armii Krajowej 53, Wrocław

Formularz zapisu

Dane do faktury (jeśli inne niż dane osobowe):

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych teraz i w przyszłości przez firmę Kami z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Kasztanowej 3a.


* Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres email.
Informacje dotyczyć będą oferty firmy Kami. Można z nich zrezygnować w każdym czasie.

Zamknij Menu