739 08 48 60   739 08 48 59

Szkolenie

Mobilność i elastyczność w treningu siłowym - wprowadzenie do systemu Flexible Steel

2019

Wrocław

Andżelika Stefańska-Kowalik, Piotr Kowalik

Szkolenie

Mobilność i elastyczność w treningu siłowym - wprowadzenie do systemu Flexible Steel

Termin

2019

Miejsce

Wrocław

Prowadzący

Andżelika Stefańska-Kowalik, Piotr Kowalik

Tematyka

kettlebell, metody treningowe, trening siłowy, Hardstyle, mobility, Flexible Steel, mobilność

Cena

  • 490 zł (zaliczka 200 zł płatna po przesłaniu zgłoszenia)

Udział w 2 dniach szkoleń – 1 dzień Flexible Steel (wprowadzenie do systemu) + 2 dzień Flexible Steel Indian Clubs 650 zł.

Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują certyfikaty.

Opis

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich, chcących poznać program poprawy elastyczności, który nie poświęca siły kosztem mobilności i mobilności kosztem siły.

Flexible steel

FLEXIBLE STEEL to mobilność, rozciągnięcie i siła w jednym! System ten opracował Jon Engum, jeden z najbardziej doświadczonych i liczących się na świecie Masterów Strong First by Pavel Tsatsouline oraz Grandmaster Teakwondo 8 dan.

PAVEL TSATSOULINE – Strong First:
„Flexible Steel is my favorite stretching book. Jon Engum reached his forties before he reached his first split. Follow his remarkable journey and achieve the flexibility you never thought possible”

Dla kogo

Szkolenie Flexible Steel jest dla wszystkich, chcących poznać program poprawy elastyczności, który nie poświęca siły kosztem mobilności i mobilności kosztem siły.
Ta wiedza dedykowana jest zarówno:
– osobom chcącym poprawić swoje zakresy, aby bezpieczniej móc wykonywać skomplikowane i wymagające odpowiedniej mobilności ćwiczenia z ciężarami,
– trenerom pracującym z osobami posiadającymi pewne ograniczenia ruchowe wynikające z zasiedziałego stylu życia,
– zawodnikom trenującym siłowo oraz kulturystycznie, którzy chcą zachować zdrowy balans w ciele oraz zwiększyć zakres pracy mięśni,
– osobom już elastycznym, które chcą odczud szereg korzyści wynikających ze wzmocnienia posiadanych zakresów,
– jak i fighterom sportów i sztuk walki, aby zrównoważyd postawę ciała dominującą w tej dyscyplinie.
➡ FLEXIBLE STEEL
– CZYM JEST::
Flexible Steel to kompleksowy system treningowy którego głównym przesłaniem jest “Nie pozwól by twoja siła wpływała niekorzystnie na twoją elastyczność, ani żeby twoja elastyczność powodowała  braki w sile. Bądź zarówno silny jak i elastyczny perfekcyjnie równoważąc obie cechy.”
➡ FLEXIBLE STEEL
– CZYM NIE JEST::
Flexible Steel to nie alternatywa ani konkurencja dla czegokolwiek innego istniejącego na dzisiejszym rynku. System Flexible Steel wykorzystuje wiele idei z różnych sposobów treningowych i bezproblemowo układa je w logiczną i stopniowaną kolejność.
“Zdobądź większy zasięg dla swojej siły oraz więcej siły dla swojego zasięgu.” – Alexey Senart, StrongFirst Team Leader

Prowadzący

Andżelika Stefańska - Kowalik, Piotr Kowalik

Szkolenie poprowadzą jedyni Polacy w Flexible Steel International Leadership oraz instruktorzy StrongFirst Kettlebells, główni trenerzy w
Centrum Kettlebell Kraków:
➡ Andżelika Stefańska-Kowalik – instruktor StrongFirst SFG2/ SFL /SFB/ Flexible Steel FSIS/ FMS /GFM2.
➡ Piotr Kowalik – instruktor StrongFirst SFG1 / SFB / SFCombat / Flexible Steel FSIS/ FMS / GFM2.
Oboje posiadają certyfikaty ukończenia szkoleń prowadzonych przez Pavla Tsatsouline’a z zaawansowanych metod programowania treningów PLAN STRONG (Włochy) oraz STRONG ENDURANCE (USA).

Lokalizacja

Szczegóły wkrótce.

Formularz zapisu

Dane do faktury (jeśli inne niż dane osobowe):

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych teraz i w przyszłości przez firmę Kami z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Kasztanowej 3a.


* Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres email.
Informacje dotyczyć będą oferty firmy Kami. Można z nich zrezygnować w każdym czasie.

• Administratorem danych osobowych jest firma Kami z siedzibą we Wrocławiu przy al. Kasztanowej 3a • Dane osobowe przetwarzane są w celach niezbędnych do realizacji umowy świadczenia usług szkoleniowych, a w razie wyrażenia zgody również w celach marketingowych. • Dane przetwarzane są na podstawie art. 6. 1. b) RODO – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy. • Dane osobowe niezbędne do wystawienia faktury ujawniane mogą być firmie realizującej obsługę księgową. • Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat licząc od końca roku kalendarzowego, w którym upłynął termin płatności podatku w związku z wystawieniem ostatniej faktury dla danego klienta. • Każdy ma prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także przenoszenia danych. W celu realizacji tego prawa należy wysłać żądanie na adres: szkolenia@kondycja.edu.pl • Każdy ma prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. • Każdy ma prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. • Podanie danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy. Niepodanie danych osobowych uniemożliwia udział w szkoleniu.

Zamknij Menu